Witamy w portalu TopUzywany! – Tutaj możesz dowiedzieć się więcej o nas.

Logo Top Używany

Pomyśleliśmy, że prawdopodobnie chcielibyście wiedzieć coś o nas.

TopUzywany.pl jest portalem internetowym z rzeczami używanymi. Chcemy aby wszyscy mogli łatwo i szybko znaleźć, sprzedać i kupić to czego potrzebują. Portal TopUzywany został stworzony dla:

  1. Osób które chciałyby sprzedać rzeczy używane po z góry ustalonej cenie.
  2. Tych którzy chcieliby oddać rzeczy używane innym jako prezent.
  3. Tych którzy chcieliby wystawić swoje przedmity na aukcji.
  4. Osób które chciałyby wymienić się przedmiotami używanymi.
  5. Tych którzy chcieliby sprzedać z możliwością negocjacji ceny.

Mamy nadzieję, że portal TopUzywany będzie się znacznie rozrastał dzięki informacjom przekazywanym o nim z ust do ust. Możemy powiedzieć, że dzięki korzyściom z posiadania konta, portal ten pokochała rosnąca wciąż liczba jego użytkowników.

Naszym celem jest promocja TopUżywany jako prostego i łatwego w użyciu narzędzia które pozwoli Ci szybko znaleźć to czego szukasz. Z pomocą społeczności lokalnej serwisu TopUzywany, możesz znaleźć prawie wszystko o czym tylko pomyślisz.

Czas na część oficjalną:

Jeśli masz jakiekolwiek sugestie, które mogłyby być pomocne dla nas i naszych użytkowników, proszę napisz o nich w sekcji kontaktowej. Twoje komentarze i pomysły są dla nas bardzo cenne, dzięki nim możemy na przykład dodawać nowe miasta i kategorie do bazy.

Jeśli masz pytania lub szukasz pomocy odnośnie jakiegokolwiek problemu związanego z TopUzywany, prosimy skontaktuj się z nami i opwiedz nam o tym. Zapoznaj się z warunkami korzystania z portalu, w których zawarliśmy informacje na temat wytycznych i zasad, które pomogą Ci lepiej poznać nasz portal.

Więcej informacji o nas:

TopUzywany Polska jest prowadzony przez firmę Yeketaz. Portal jest własnością firmy Yeketaz, która jest zarejestrowana pod numerem: 6772383435 i zlokalizowana przy ulicy Szpitalnej 7/2 31-024 Kraków.

Korzystaj z portalu TopUżywany tak często jak tylko potrzebujesz i nie zapomnij powiedzieć o nim swoim przyjaciołom i znajomym!

Dziękujemy,

Zespół TopUzywany