Jakie Są Rodzaje Ogłoszeń?

Oferujemy Ci 4 różne typy ogłoszeń, z których możesz wybrać podczas publikowania lub ponownego publikowania ogłoszenia. Nie można zmienić typu ogłoszenia, gdy jest już aktywne. Dostępne rodzaje to:

 1. Sprzedaż
 2. Aukcja
 3. Wymiana
 4. Podarunek

Jak Działają Aukcje?

Aby wziąć udział w jakiejkolwiek aukcji, najpierw musisz zarejestrować swoje konto. Po rejestracji, możesz otworzyć dowolną aukcję i na pasku bocznym zobaczysz pole licytacji.

Poniżej pola licytacji zobaczysz minimalną stawkę, którą musisz podać aby wziąć udział w licytacji. Jeśli będziesz zwycięzcą aukcji, po jej zakończeniu otrzymasz na pocztę potwierdzenie.

Lista wszystkich aukcji, w których jesteś lub byłeś uczestnikiem, jest wyświetlana w Twoim profilu w Aukcjach.

Aukcje pozwalają kupującym i sprzedającym osiągnąć najlepszą możliwą cenę za towary poprzez system licytacji.

Jak Promować Zamieszczone Ogłoszenie?

Aby promować swoje ogłoszenia, najpierw musisz przejść do wszystkich zamieszczonych ogłoszeń a następnie z menu wybrać ostatnią opcję. Zostanie otwarte okienko modalne z listą wszystkich dostępnych promocji, a także Twoje aktualnie aktywne promocje dla danej reklamy.

Oto lista dostępnych promocji:

 1. Podbij Ogłoszenie ( To spowoduje, że data utworzenia ogłoszenia zostanie zaktualizowana ale czas wygaśnięcia reklamy pozostaje ten sam. Tej promocji można użyć tylko raz na jedno ogłoszenie. )
 2. Wyróżnij Ogłoszenie ( to spowoduje, że Twoje ogłoszenie zostanie wyróżnione spośród innych w liście )
 3. Top Ogłoszenie ( Umieść swoje ogłoszenie w pierwszych XX pozycjach na liście jak również w jego regularnej pozycji na liście. )
 4. Pilne Ogłoszenie ( Wyświetla wstążkę z napisem “pilne" na ogłoszeniu. )
 5. Ogłoszenie na Mapie Głównej ( Wyświetla Twoje ogłoszenie na mapie strony startowej. Użytkownicy mogą je znaleźć przeszukując mapę. )
 6. Ogłoszenie w Górnej Galerii ( Ogłoszenie będzie dostępne w górnej galerii głównej strony wyszukiwania ogłoszeń. Dostępnych jest jedynie 10 miejsc na tego typu ogłoszenia. Jeśli obecnie wszystkie miejsca są zajęte, Twoje ogłoszenie będzie musiało poczekać na wyświetlenie w tym miejscu, aż jedna z reklam w górnej galerii głównej wygaśnie. )
 7. Ogłoszenie w Lewej Galerii ( Ogłoszenie będzie dostępne w lewej galerii głównej strony wyszukiwania ogłoszeń. Dostępnych jest jedynie 10 miejsc na tego typu ogłoszenia. Jeśli obecnie wszystkie miejsca są zajęte, Twoje ogłoszenie będzie musiało poczekać na wyświetlenie w tym miejscu, aż jedna z reklam w lewej galerii głównej wygaśnie. )

Z wyjątkiem promocji Podbij Ogłoszenie, wszystkie pozostałe ogłoszenia mają wiele pakietów.

Po wybraniu rodzaju promocji i okresu przez który chcesz wyświetlać reklamę, możesz przejść do ekranu płatności. Po zaksięgowaniu płatności, Twoja promocja będzie aktywna. Promocja rozpocznie się w momencie, gdy płatność zostanie zaksięgowana, a nie w momencie, w którym promocja zostanie zamówiona.

Dlaczego Istnieją Lokalizacje w Liście Rozwijanej i Na Mapie?

Z rozwijanego menu wybierasz ogólną lokalizację swojego ogłoszenia, wybierając ją na mapie, możesz doprecyzować lokalizację. Ponadto, jeśli wyszukiwanie lokalizacji ogłoszeń jest ustawione na geolokalizację, osoby, które szukają według lokalizacji, łatwiej znajdą Twoje ogłoszenie. Wyszukiwanie lokalizacji w serwisie może być również ustawione jako lista wstępnie zdefiniowanych wartości, w tym przypadku używana jest wartość z listy rozwijanej.

Jakie Są Dostępne Pakiety Ogłoszeń?

Dysponujemy ośmioma różnymi pakietami: ( podstawowym, brązowym, srebrnym, złotym, platynowym, rubinowym, szmaragdowym i diamentowym). Każdy z nich pozwala Ci opublikować określoną ilość reklam.

Jak Mogę Skontaktować Się Ze Sprzedawcą?

Aby uzyskać numer telefonu sprzedawcy, przejdź do jego strony profilowej lub do dowolnej z jego reklam, a zauważysz blok z numerem telefonu.

Jeśli chcesz wysłać wiadomość do sprzedawcy, musisz najpierw utworzyć konto. Po utworzeniu konta przejdź do dowolnej z jego reklam, a zobaczysz przycisk służący do wysłania wiadomości. Lista Twoich wiadomości jest dostępna w Twoim profilu. Tam znajduje się również Twoja poczta gdzie możesz kontynuować rozmowy.

Jak Działa System Recenzji?

Istnieją dwa rodzaje opinii – kupującego i sprzedawcy. Pierwszym krokiem jest zarejestrowanie się na naszej stronie by mieć możliwość wystawiania recenzji. Następnie musisz wysłać wiadomość do sprzedawcy. Gdy sprzedawca odpowie na Twoją wiadomość, będziesz mógł wystawić opinię sprzedawcy i jednocześnie sprzedawca będzie mógł wystawić opinię Tobie.

Użytkownicy odwiedzający Twój profil, będą mogli zobaczyć Twoją ogólną recenzję, uzupełnić listę Twoich recenzji i przefiltrować je według typu.

Gdy opublikujesz recenzję nie może ona już zostać zmieniona. Także sprzedawca i kupujący mają opcję odpowiedzi na wystawioną recenzję.

Czym Są Ulubione Ogłoszenia?

Jeśli znalazłeś reklamę, którą chcesz odwiedzić później lub chcesz skontaktować się ze sprzedawcą później, możesz oznaczyć ją jako ulubioną, a zostanie ona zapisana na liście ulubionych reklam, do której masz dostęp z pulpitu nawigacyjnego profilu.

Jak Zgłosić Ogłoszenie?

Jeśli uważasz, że ogłoszenie łamie niektóre reguły, możesz zgłosić ją bezpośrednio ze strony ogłoszenia, klikając przycisk Zgłoś i wpisując przyczynę zgłoszenia. Ogłoszenie pozostanie aktywne, dopóki administrator go nie sprawdzi.